D

click

click

KONKURSY / PRZESŁUCHANIA

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego
Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Radomia





Poniżej znajduje się film z podsumowania I Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego Muzyczne Obrazy, ogłoszenie wyników konkursu oraz "Koncert laureatów" on-line.

click



NAGRANIA LAUREATÓW
I Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego "Muzyczne Obrazy"
Radom, 17-19 maja 2021

UWAGA!!!
żeby odsłuchać naganie proszę kliknąć w imię i nazwisko laureata

GRUPA I

I nagroda:
Filip Łopaciuk
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Aleksandra Tansmana w Łodzi
nauczyciel: Magdalena Sztandera-Wikszemska

II nagroda:
Miłosz Moskwa
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Władysława Jana Ciesielskiego w Gorzowie Wielkopolskim
nauczyciel: Marina Rusak

Karolina Sewera
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
nauczyciel: Ewa Zakrzewska

III nagroda:
Klara Kliszczak
Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Tarnowie Podgórnym
nauczyciel: Agnieszka Liman

Jonasz Karol Koprukowiak
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia nr 3 im. Juliusza Zarębskiego w Warszawie
nauczyciel: Beata Walęcka-Jackowska

Daria Morawska
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego
nauczyciel: Ilona Stachowiak-Basse

Emilia Swiłło
Sopocka Szkoła Muzyczna I stopnia im. Stanisława Moniuszki
nauczyciel: Gabriela Ralicka-Sadowska


^

GRUPA II

I nagroda:
Mikołaj Harasim
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Aleksandra Tansmana w Łodzi
nauczyciel: Magdalena Sztandera-Wikszemska

Igor Marciniak
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego
nauczyciel: Tomasz Zwierzchlewski

II nagroda:
Nikodem Dudziak
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Lipińskiego w Lublinie
nauczyciel: Renata Gadaj

Zofia Kilarska
Zespół Szkół Muzycznych nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie
nauczyciel: Dorota Makowiecka

III nagroda:
Daniel Paweł Kaźmierczak
Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Tarnowie Podgórnym
nauczyciel: Marzena Wieczorek


^

GRUPA III

I nagroda:
Malwina Jasińska
Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Tarnowie Podgórnym
nauczyciel: Agnieszka Liman

Jakub Staniszewski
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Jolanta Ptasińska

Mieczysław Ziomek
Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia La Musica w Warszawie
nauczyciel: Włodzimierz Lebiecki

II nagroda:
Sophie Buening
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Joanna Wrembel

Antoni Stolarczyk
Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie
nauczyciel: Marta Wojciechowska-Łyko

III nagroda:
Mateusz Chrulski
Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia Con Fuoco w Warszawie
nauczyciel: Joanna Gidaszewska-Pielach

Mikołaj Cyprian Skolimowski
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie
nauczyciel: Urszula Buda

Yuliya Yakobshe
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia nr 2 im. Fryderyka Chopina w Warszawie
nauczyciel: Lidia Stecyk


^

GRUPA IV

I nagroda:
Antonina Wenerska
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Michał Drewnowski

II nagroda:
Marta Kowalczyk
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Lipińskiego w Lublinie
nauczyciel: Karol Garwoliński

III nagroda:
Michał Korzeń
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu
nauczyciel: Bogumiła Ścigała


^

click



Wszelkich informacji udzielamy drogą e-mailową muzyczneobrazy@muzycznaradom.pl oraz pod numerem telefonu: Izabela Hołub - 796-838-858, Ewa Jagodzińska - 660-223-443.
^

OGÓLNOPOLSKI KONKURSMUZYCZNYCENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ
15-16 KWIETNIA 2021 r.

WYNIKI:  PUZON // TUBA

^

Konkurs literacki dla uczniów klas szóstych OSM I st.
pt. Świat stanął na głowie

Konkurs literacki dla uczniów klas szóstych OSM I st. pt." Świat stanął na głowie" zorganizowany został przez nauczycieli polonistów w czerwcu tego roku.
W dniu 23 czerwca 2020 roku jury podjęło decyzję o przyznaniu nagród i wyróżnień:
laureat I miejsca - Zuzanna Krawczyk - uczennica kl. 6c - nagroda za za oryginalność fabuły i kreatywność opowiadania
laureat II miejsca - Wiktoria Mizera - uczennica kl. 6c
Trzeciego miejsca nie przyznano.
wyróżnienie - Weronika Sekuła - uczennica klasy 6c
wyróżnienie - Olga Baćmaga - uczennica klasy 6a
Laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody.
Gratulujemy!
poniżej prace I i II miejsca
"Teoria względności położenia głowy i nóg" Zuzanna Krawczyk 6c
"Tajemniczy nieznajomy" Wiktoria Mizera kl. 6c
^

XI SZKOLNY KONKURS NA WYKONANIE UTWORU Z ORKIESTRĄ
W ZESPOLE SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. OSKARA KOLBERGA W RADOMIU

13 stycznia 2020 roku


^
XV KONKURS MUZYKI JANA SEBASTIANA BACHA
9 stycznia 2020 roku


^

Dclick


click

click

click

click

http://www.oswiatawradomiu.pl/Strony/default.aspx