D

click

click

DYREKCJA, NAUCZYCIELE, ADMINISTRACJA, SAMORZĄD   
Dyrekcja:: Nauczyciele:: Administracja:: Samorząd

Dyrekcja
Jerzy Ciecieląg - dyrektor
Katarzyna Rojek - Z-ca dyrektora d/s ogólnokształcących
Piotr Wołowicz - Z-ca dyrektora d/s muzycznych
^
Nauczyciele
Adamczyk-Rudzińska Urszula
-
fortepian
Anyszek Jacek
-
klarnet
Anyszek Paweł
-
trąbka
Babiarz Olga
-
zespół
Badaj Jan
-
fortepian
Bartosiak Małgorzata
-
nauczanie zintegrowanie
Bazelak Ewa
-
klawesyn
Bazelak Miłosz
-
organy, kształcenie słuchu
Bednarczyk Renata
-
fortepian
Bednarz Wiesław
-
skrzypce, altówka
Bilska Izabela
-
przedmioty teoretyczne
Bogucka Anna
-
flet
Bolek Jacek
-
przedmioty teoretyczne
Bondaruk Jacek
-
fortepian
Bosek Przemysław
-
zespół
Budziňáková-Palus Alena
-
akordeon
Buliński Marcin
-
trąbka
Burzyńska Kamilia
-
język angielski
Gustaw Ciężarek
-
skrzypce
Gwidon Ciężarek
-
skrzypce
Czaban Barbara
-
przedmioty teoretyczne
Czyż Marta
-
nauczanie zintegrowane
Danielewicz Bartłomiej
-
teoria muzyki
Dąbek Wojciech
-
skrzypce
Dąbrowska Adrianna
-
wiolonczela
Dąbrowska Wanda
-
fortepian - akompaniator
Dąbrowski Karol
-
fagot
Denysowa Władysława
-
fortepian
Dobrowolska Jolanta
-
religia
Drab Wioletta
-
fortepian, rytmika, teoria muzyki
Drewnowski Michał
-
fortepian
Durasiewicz Anna
-
matematyka
Dzikowska Małgorzata
-
trąbka
Dziuba Marta
-
klarnet
Fedyk Anna
-
przedmioty teoretyczne
Figarski Dariusz
-
akordeon
Filipiak Marta
-
język polski
Filipiak Paweł
-
kierownik sekcji, fortepian
Fituch Elżbieta
-
edukacja wczesnoszkolna
Frejtag Julia
-
teoria muzyki
Galas Barbara
-
perkusja
Gaszyna Ewelina
-
historia, WOS
Gawin Agnieszka
-
nauczanie zintegrowane
Gęga-Osowska Ewa
-
przedmioty teoretyczne, flet
Gęgotek Mariusz
-
fortepian
Gieroń Tomasz
-
akordeon, kierownik sekcji akordeonu, klawesynu i akompaniamentu
Giorgianni Fryderyk
-
skrzypce
Gliński Piotr
-
perkusja
Gocel Anna
-
skrzypce
Gorczyca Magdalena
-
fortepian
Górka Aleksandra
-
wiolonczela, kierownik sekcji instrumentów strunowych
Górka Ireneusz
-
przedmioty teoretyczne
Grabowska Magdalena
-
altówka
Grześkowiak Piotr
-
język angielski
Gumeniuk Ludmila
-
fortepian
Hanke Adrian
-
skrzypce
Hołub Izabela
-
fortepian
Hołub Rafał
-
fortepian
Jagodzińska Ewa
-
fortepian
Janik Katarzyna
-
nauczanie zintegrowane
Jasińska-Urbańska Dorota
-
skrzypce
Jaworek Ilona
-
przedmioty teoretyczne, kierownik sekcji teorii muzyki
Jędrasiak Joanna
-
fortepian
Kacperski Bartłomiej
-
trąbka
Kacprzak Bożena
-
nauczanie zintegrowane
Kalska Anna
-
klarnet
Klimaszewska Kamila
-
wychowanie fizyczne
Kobierska Agnieszka
-
chór
Kołsut Irma
-
język angielski
Kosior Robert
-
wychowanie fizyczne
Kowalczewska Iwona
-
geografia, przyroda
Kozakiewicz Regina
-
skrzypce
Krajewski Dariusz
-
puzon, tuba
Krasiński Paweł
-
religia
Kravets Olga
-
fortepian
Krzysztoszek Martyna
-
skrzypce
Kucypera Ewa
-
wiolonczela
Kawśny Anna
-
język niemiecki
Kwaśny Paweł
-
gitara
Lebiecki Włodzimierz
-
fortepian
Leszczyńska Anna
-
fortepian
Lidak Barbara
-
nauczanie zintegrowane
Luks Karolina
-
fortepian
Lutka-Piwowarczyk Paulina
-
świetlica
Ławrynowicz-Just Joanna
-
fortepian
Maciąg Rafał
-
fortepian
Maj-Czupryn Renata
-
wychowanie do życia w rodzinie
Majewska - Wróbel Joanna
-
psycholog
Makowiecka-Hanke Teresa
-
fortepian
Maksymiuk Damian
-
fortepian
Maksymiuk Jacek
-
fortepian
Małek Bogusława
-
fizyka
Markowska - Tomala Emilia
-
fortepian
Markowski Piotr
-
zajęcia wokalne, zespół wokalny
Matysek Agnieszka
-
biologia, biblioteka
Michalska Agata
-
biologia
Miedziński Artur
-
akordeon
Mikos Alicja
-
religia
Miller Magdalena
-
fortepian
Molga Tomasz
-
matematyka
Molga - Piątek Monika
-
fortepian
Mucha Karolina
-
chemia
Murawski Mateusz
-
gitara
Murdza Grzegorz
-
saksofon
Pachuta Iwona
-
fortepian
Paciorek Ewa
-
waltornia
Palus Grzegorz
-
akordeon
Panek Wojciech
-
historia
Piętak Monika
-
wychowanie fizyczne, taniec
Pluta Robert
-
organy
Płucisz Brygida
-
biblioteka
Pogodzińska Joanna
-
rytmika
Popek Joanna
-
flet
Posuniak Małgorzata
-
nauczanie zintegrowane
Przewłoka Jurand
-
gitara
Przeździecka-Dorocińska Paulina
-
świetlica
Ptak-Zięcina Małgorzata
-
skrzypce
Radziwonowicz Karol
-
fortepian
Rogowiecka Agnieszka
-
flet
Rożniata Barbara
-
przedmioty teoretyczne
Różańska Joanna
-
flet
Rzońca Anna
-
język angielski
Sadowski Kacper
-
teoria muzyki
Sajnok Arkadiusz
-
wychowanie fizyczne
Sieczka Katarzyna
-
informatyka
Sieczka Piotr
-
klarnet
Skowrońska Joanna
-
fortepian
Skowroński Paweł
-
fortepian
Skórkiewicz Bartosz
-
puzon
Skórkiewicz Mateusz
-
perkusja
Skrok Ewa
-
fortepian
Sobkiewicz Anna
-
skrzypce
Sosnowska Iwona
-
przedmioty teoretyczne, Dziecięcy Zespół Orffa
Sputowska Agnieszka
-
język polski
Stachowicz Małgorzata
-
świetlica
Stańczyk Halina
-
podstawy przedsiębiorczości
Strzelczyk Tomasz
-
saksofon
Strzelecki Mateusz
-
skrzypce
Szczepanowski Tomasz
-
fortepian
Szetela Bartosz
-
zespoły kameralne
Szostak Monika
-
język polski
Szyłak Małgorzata
-
język polski
Szymańska Elżbieta
-
fortepian
Świostek Monika
-
śpiew solowy
Ta Lan Phuong
-
fortepian
Tomal Anna
-
plastyka
Tomal - Łoś Dorota
-
fortepian
Tomecka Marta
-
skrzypce
Tomecki Franciszek
-
klarnet
Trzcionkowska Marta
-
obój
Umięcki Dariusz
-
informatyka
Waszkiewicz Maria
-
flet
Ważyński Roman
-
saksofon
Wędzonka-Drzazgowska Karolina
-
wychowanie fizyczne
Winiarski Ireneusz
-
kontrabas
Władysławska Wiktoria
-
fortepian
Włodarska-Szetela Anna
-
flet
Wojutyńska Maria
-
wiolonczela
Woźny Zbigniew
-
gitara
Wójcik Joanna
-
teoria muzyki
Wróbel Rafał
-
organy
Wróblewska Agnieszka
-
matematyka
Wrzesińska Maria
-
przedmioty teoretyczne, chór dziecięcy
Wysocki Piotr
-
saksofon
Zarzyka Piotr
-
akordeon
Zatorska - Maksymiuk Monika
-
flet, kierownik sekcji instrumentów dętych i perkusji
Zelga Jacek
-
akordeon
Zembrzuska Agnieszka
-
technika ruchu, taniec
Ziółek Emilia
-
fortepian
Zych Przemysław
-
przedmioty teoretyczne
Nauczyciele emerytowani
Białek Krystyna
-
dyrektor szkoły w latach 1975 -1992
Bąk Jolanta
-
fortepian
Cender Anna
-
przedmioty teoretyczne, rytmika
Drobiecka Jadwiga
-
fortepian
Jagiełło Barbara
-
skrzypce
Jankowska Zofia
-
śpiew solowy
Fidor Urszula
-
fortepian
Filipowicz Maria
-
skrzypce
Guzik Mirosława
-
fortepian
Humski Andrzej
-
akordeon
Mikołajczyk Elżbieta
-
rytmika
Mokosa-Bączkowska Maria
-
fortepian
Rajkowska Krystyna
-
fortepian
Smykowska Maria
-
fortepian
Pachuta Barbara
-
fortepian
Tundak Ewa
-
fortepian
Włodarski Zdzisław
-
dyrektor szkoły w latach 1992 -2009
Wydra Krystyna
-
przyroda, geografia
Wysmolńska-Piasta Grażyna
-
chemia, fizyka
Zielińska Wiesława
-
matematyka
^
Administracja i obsługa
Baj Barbara
Burek Anna
Czarnecka Janina
Czyż Anna
Głogowska-Mysiak Elżbieta
Grabowska Magdalena
Guzin Marta
Jaroszek Elżbieta
Jaskulska Agnieszka
Jedynak Marlena
Kobza Bogumiła
Kołłątaj Mirosława
Kosińska Karolina
Kościowski Włodzimierz
Kowalczyk Dariusz
Kwaśniewska Magdalena
Leloch-Janicka Justyna
Leśniewska Bożena
Lipiec Teresa
Lutka Marcin
Łaciak Dorota
Owczarek Tadeusz
Pankowska Maria
Pietrzyk Piotr
Puchniarz Aneta
Puchniarz Monika
Smolaga Andrzej
Sroka Elżbieta
Staniszewska Beata
Szpilski Piotr
Sleziona-Dąbek Violetta
Topór Katarzyna
Wierzbicka Iwona
Winiarska Danuta
Wysmolińska Ewa
Zieliński Zygmunt
Pracownicy emerytowani

Chrząszcz Zofia
Górka Jadwiga
Jędrzejewska Anna
Krzesińska Zofia
Kwiecień Longina
Lisiewicz Anna
Matysiak Bożena
Matysiak Marianna
Michalczyk Anna
Piętak Alicja
Puchniarz Halina
Rogozińska Janina
Sobania Andrzej
Strzelczyk Elżbieta
Sułecka Jadwiga
Winiarska Bogusława
Wieczorek Anna
^
Skład Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca - Justyna Maślanka kl. III OSM II st.
Za-ca przewodnicącej-Zuzanna Łukawska kl. III OSM II st.

Prezydium SU uzupełniają:
Anna Zych kl. 5c OSM I st.
Wiktoria Berak kl. 5c OSM I st.
Magdalena Szczechowska kl. III OSM II st.
^

D click


click

click

click

click

http://www.oswiatawradomiu.pl/Strony/default.aspx











click